programy

Podnikání pro Holky

Insta Sada Pro Tvůrce

Insta Sada

Pro Tvůrce

Vizuální stránka obsahu je vůbec prvním krokem k tomu, abys svého zákazníka na sociálních sítích zaujala. A pokud na estetiku nemáš oko, nebo prostě jen nevíš, jak na to, tvůj zákazník odejde pryč!

A to je přesně důvod, proč jsme pro tebe vytvořili právě naši Insta Sadu Pro Tvůrce, která ti pomůže tvořit líbivý, zajímavý a profesionálně zpracovaný obsah na sítě rychle, jednoduše a za zlomek času.

Klikni na tlačítko níže, pořiď si ji a přesvědč se sama o tom, že vystoupit v očích svého zákazníka do popředí není až tak složité, jak se ti teď může zdát, pokud víš, jak na to.

A přesně tento konkrétní postup si právě v tomto programu osvojíš. 

 

Program Mám Plno I Online kurz pro vybudování úspěšného podnikání ve službách

Byznys program Mám Plno

Vlastní online podnikání dalo nejen nám, ale i stovkám našich studentek do života opravdovou svobodu a flexibilitu. A to je přesně důvod, proč cítíme takový závazek pomáhat s rozjezdem podnikatelských nápadů v online prostředí i dalším ženám, které touží po tom samém.

Pokud mezi ně patříš, je program Mám Plno pro tebe tím nejlepším řešením, jak teď začít nebo posunout své online podnikání k výsledkům, kterých si opravdu přeješ dosahovat.

V programu MP se totiž naučíš vše, co potřebuješ znát proto, abys vybudovala profitabilní a úspěšné online podnikání ve službách. A to ať už se rozhodneš prodávat 1on1 služby, konzultace, zakázkové práce nebo digitální produkty.

S naším systémem a opakovaně ověřenými strategiemi to zvládneš i ty!

Instagram pro holky

Insta Pro Holky

Instagram je tvou novodobou a dnes už nezbytnou firemní vizitkou. To znamená, že pokud chceš být vnímána jako expertka ve svém oboru nebo aby byl tvůj produkt považován za  špičku v určité oblasti na trhu, je klíčové, abys i tuto síť měla pevně ve svých rukou. Stejně jako principy, které se budování značky, obsahového marketingu a online vizibility týkají.

A přesně s tím ti pomůže náš 10týdenní byznys a koučinkový program Insta Pro Holky, ve kterém se naučíš, jak vybudovat na Instagramu silnou značku, ať už tu osobní nebo firemní, jak také upevnit její hlas, vytvořit kolem ní aktivní komunitu a následně jak díky ní přivádět do svého podnikání více platících zákazníků.

A to bez ohledu na to, zda podnikáš ve službách nebo vlastníš produktový byznys, program IPH ti ukáže cestu, jak na to efektivně organicky i s využitím placené reklamy.

kontaktuj mne

1on1 mentoring

Cítíš, že potřebuješ na své cestě individuální podporu? Markét je tady pro tebe a tvůj dlouhodobý úspěch!

Pomůže ti se tvou komplexní marketingovou strategií, automatizacemi, prodejními kampaněmi, tvorbou programů až k tvorbě nabídky a evergreen funnelům, které budou fungovat za tebe.

Navíc tě nakazí její neskutečnou energií, se kterou půjde vše snadno, slibujeme!

Co již řekly o spolupráci

s námi ostatní holky?

“Spousta žen začala s podnikáním proto, že někde uvnitř svého já cítily, že jsou zde pro něco více.”

Markét