programy

Podnikání pro Holky

Insta Sada Pro Tvůrce

Insta Sada

Pro Tvůrce

Vizuální stránka obsahu je vůbec prvním krokem k tomu, abys svého zákazníka na sítích zaujala. A pokud na estetiku nemáš oko, nebo prostě jen nevíš, jak na to, tvůj zákazník odejde pryč! A to je přesně důvod, proč jsme pro tebe vytvořili právě tuto Insta Sadu Pro Tvůrce, která ti pomůže tvořit líbivý, zajímavý a profesionálně zpracovaný obsah na sítě rychle, jednoduše a za zlomek času! 

Je čas vystoupit v očích svého ideálního zákazníka do popředí!

 

Instagram pro holky

Insta Pro Holky

Insta Pro Holky je 10týdenní koučink + byznys program, ve kterém upevníš hlas své značky, vytvoříš kolem ní aktivní komunitu a začneš přivádět konzistentně do svého podnikání zákazníky!

A to ať už podnikáš ve službách, nebo máš produktový byznys. Naučíme tě, jak na to organicky i s pomocí placené FB reklamy.

Naše Instagramová komunita se za jeden rok rozšířila k 23 000+ sledujícím a my pro tebe chceme minimálně stejné (anebo ještě lepší) výsledky!

Přestaň ztrácet čas tím, co nefunguje, nebo doufáním v to, co fungovat bude, a nechej nás tě provést celým procesem krok za krokem!

S námi už na to zkrátka nebudeš nikdy sama!

kontaktuj mne

1on1 mentoring

Cítíš, že potřebuješ na své cestě individuální podporu? Markét je tady pro tebe a tvůj dlouhodobý úspěch!

Pomůže ti se tvou komplexní marketingovou strategií, automatizacemi, prodejními kampaněmi, tvorbou programů až k tvorbě nabídky a evergreen funnelům, které budou fungovat za tebe.

Navíc tě nakazí její neskutečnou energií, se kterou půjde vše snadno, slibujeme!

Co již řekly o spolupráci

s námi ostatní holky?

“Spousta žen začala s podnikáním proto, že někde uvnitř svého já cítily, že jsou zde pro něco více.”

Markét