Příběhy našich
úspěšných studentek

Tato komunita není jen o nás, ale především o tobě a dalších cílevědomých ženách, které udělaly rozhodnutí mít ve svém životě zkrátka více!

Jméno: Aneta Nozarova
Podnikání: Holistický koučink
Program: Individuální spolupráce
Výsledek:

Před spolupráci jsem Instagram vůbec neřešila. Neuvědomovala jsem si, jaký může mít na mé podnikání pozitivní dopad. Neměla jsem ve sdílení obsahu žádný systém a sdílela příspěvky jen náhodně. Nyní mám ucelený systém a jednoduché strategie, díky kterým můžu být konzistentní. S investicí do programu jsem začala získávat své klienty, vydělávat peníze a nechápu, jak jsem si mohla myslet, že to dokáži bez pomoci.

Jméno: Lea Drobná
Podnikání: PMU artist
Program: Insta Pro Holky
Výsledek:

Byla jsem přesvědčená, že jakýkoliv produkt bude bombaA Markét mě samozřejmě nezklamala. Pro mě byl program Insta Pro Holky odrazovým můstkem do užší spolupráce. Markét je žena s neuvěřitelným citem pro to, co dělá, a za každým jejím produktem není číslo, ale konkrétní člověk. IPH ti pomůže cílit na publikum, protože pokud nemáš dobře definovaný niche, nemůžeš s tím pracovat dál. A to se dělo mně. Nevěděla jsem, jak uchopit mé 2 různé segmenty a spojit je do jednoho. A jestli nejsi graficky zdatná, v kurzu najdeš předpřipravené šablony, které ti s tím pomůžou. Markét je člověk na správném místě a každý produkt, který dá ven, je neskutečně promakaný, má hlavu a patu a skutečné ověřené výsledky.

Jméno: Michaela Lišková
Podnikání: Obchodní zástupce
Program: Insta Sada Pro Tvůrce
Výsledek:

Zakoupila jsem Insta Sadu Pro Tvůrce a musím říct, že jsem nadšená. Markét je jednička ve svém oboru. Líbí se mi vše, co kurz obsahuje, ale kdybych měla vybrat jednu věc, tak jsou to editovatelné předlohy a to jak pracovat s Canvou a designem, protože doteď mi vytvořit příspěvek zabralo hrozně moc času. Sada mi pomohla víc se orientovat v tom, jak chci pracovat se svým feedem a jak se zaměřit na své publikum. Začnu teď pracovat na tom, aby můj instagram vypadal tak, jakou mám představu ve své hlavě.

Jméno: Lucie Nová
Podnikání: Vztahový koučing
Program: Individuální spolupráce
Výsledek:

Spolupráce s Markét byla nejlepší investice, kterou jsem v minulém roce udělala. Během cca 5 měsíců naší spolupráce se mi kompletně změnil život. Markét mě naučila, jak pracovat s Instagramem, stanovit si základní pilíře podnikání a hlavně jak vše zkombinovat s osobním životem a rodinou. Markéta vždy předává 150%. A to platí i u jejího kurzu. Kurz IPH je profesionálně zpracovaný, a najdete v něm spoustu hodnotných informací, včetně akčních kroků, které můžete okamžitě zařadit do své tvorby.

Vím, že máš nějaký velký sen, kterého chceš dosáhnout. A společně s námi budeš mít v ruce již brzy i nástroje, které ti s tím pomůžou.

Přehrát video
Lea Drobná,
PMU artist
Přehrát video
Petra Vicková,
Copywriting
Přehrát video
Renata Otysová,
Karmalogie
Přehrát video
Ráďa Rous,
Autorka kuchařky
Přehrát video
Anna Harska,
Hand-made
klárka vypni hlavu
Přehrát video
Klárka,
Fertility koučka
Přehrát video
Lea Drobná,
PMU artist
Přehrát video
Petra Vicková,
Copywriting
Přehrát video
Renata Otysová,
Karmalogie

Tohle mužeš být ty.

Klikni níže a staň se naší další úspěšnou studentkou! Programy