Příběhy našich
úspěšných studentek

Tato komunita není jen o nás, ale především o tobě a dalších cílevědomých ženách, které udělaly rozhodnutí mít ve svém životě zkrátka více!

Jméno: Dominika Prejsová
Podnikání: Finanční kouč
Program: Individuální spolupráce
Výsledek:

Markétku doporučuji každému, kdo chce své podnikání posunout o level výš

...protože právě s ní to dokážete. Ale pořádně se na to připravte, slibuji vám, že to bude jízda!

Během pár měsíců mě naučila nejen pracovat s Instagramem či definovat si svou ideální klientku, ale provází mě kompletně celým procesem online podnikání. Když jsem s ní začala spolupracovat neměla jsem ani ponětí, jak takové podnikání funguje. Ale díky ní už vím, jak důležité je nastavit si jasnou strategii, být konzistentní a dát ze sebe jen to nejlepší.

Markét je profesionálka a vše, co dělá, dělá na 150 %. Mám od ní neskutečně velkou podporu a v podnikání jsem tak získala skvělou parťačku. Markétko, ze srdce ti děkuji!

 

Dominika Prejsová
Jméno: Lea Drobná
Podnikání: PMU artist
Program: Insta Pro Holky
Výsledek:

Byla jsem přesvědčená, že jakýkoliv produkt bude bombaA Markét mě samozřejmě nezklamala. Pro mě byl program Insta Pro Holky odrazovým můstkem do užší spolupráce. Markét je žena s neuvěřitelným citem pro to, co dělá, a za každým jejím produktem není číslo, ale konkrétní člověk. IPH ti pomůže cílit na publikum, protože pokud nemáš dobře definovaný niche, nemůžeš s tím pracovat dál. A to se dělo mně. Nevěděla jsem, jak uchopit mé 2 různé segmenty a spojit je do jednoho. A jestli nejsi graficky zdatná, v kurzu najdeš předpřipravené šablony, které ti s tím pomůžou. Markét je člověk na správném místě a každý produkt, který dá ven, je neskutečně promakaný, má hlavu a patu a skutečné ověřené výsledky.

Jméno: Sylvie Brückler
Podnikání: E-commerce
Program: Insta Pro Holky
Výsledek:

Můj e-shop byl sice funkční, ale díky obrovským nákladům za marketing a reklamu jsem vždy na konci měsíce koketovala s myšlenkou, zda opravdu dokážu vykřesat prosperující firmu. Myslela jsem, že mě ten marketing doslova sežere.

A proto jsem zakoupila kurz! Z kurzu jsem opravdu nadšená. Poslouchám při každé volné chvilce. S malým synem těch chvílí není hodně, ale kdo chce, vždy si ten čas najde!

Kurz vdechl mému e-shopu duši. Už to není jen další profil plný produktových fotek. Postupně se z nás stává rodina, rodina Bergam. To je sen každého obchodníka.

Takže nyní, i když jsem omezila náklady na PPC kampaně takřka na minimum, daří se mému e-shopu ještě lépe. A to jen díky tobě, tvému kurzu a know-how! Díky! Ano, říká se, že peníze, které investujeme do svého vzdělání, jsou ty nejlépe vynaložené! A u tebe to zafungovalo na 1000 %!

BERGAM SHOP s.r.o.
Jméno: Anna Harska
Podnikání: Handmade
Program: Insta Pro Holky
Výsledek:

Kurz odporúčam všetkým, ktorí chtějí zapracovať na svojom úspechu. Markéta mi jednoducho sadla. Mala som pocit, že vie, o čom rozpráva, mala taký štýl, ktorý ma zaujal, a ja som vedela, že mi s Instagramom veľmi pomôže. Bola som príjemne prekvapená, pretože to nebol kurz len o technických nastaveniach, ale tento kurz mi dal obrovský benefit, a to, že som sa na svojo podnikanie začala pozerať inak. Kurz nie je pre všetkých, ale tých, ktorí sú pripravené uspět a plniť si svoje ciele. Kurz bol pre mňa hnacím motorom, aby som si aj ja začala plniť svoje sny a do Instagramu som sa zamilovala.

Vím, že máš nějaký velký sen, kterého chceš dosáhnout. A společně s námi budeš mít v ruce již brzy i nástroje, které ti s tím pomůžou.

klárka vypni hlavu
Přehrát video
Klára Antonová,
Fertility koučka
Kristina Ležakova
Přehrát video
Kristina Ležáková ,
Make-up stylist
Nikola Matejkovičová
Přehrát video
Nikola Matejkovičová,
Tatérka
Přehrát video
Ráďa Rous,
Autorka kuchařky
Přehrát video
Lea Drobná,
PMU artist
Přehrát video
Petra Vicková,
Copywriting
Přehrát video
Renata Otysová,
Karmalogie
Přehrát video
Anna Harska,
Hand-made
BERGAM SHOP s.r.o.
Přehrát video
Sylvie Bruckler,
E-commerce
klárka vypni hlavu
Přehrát video
Klára Antonová,
Fertility koučka
Kristina Ležakova
Přehrát video
Kristina Ležáková ,
Make-up stylist
Nikola Matejkovičová
Přehrát video
Nikola Matejkovičová,
Tatérka

Tohle mužeš být ty.

Klikni níže a staň se naší další úspěšnou studentkou! Programy