Marketa Baginská

„Mužů podniká o 50% více, než žen! Jsme tady od toho, abychom tuto statistiku změnily.

Markéta Baginská

zakladatelka

Ahoj, jmenuji se Markét Baginská! Jsem zakladatelkou projektu Podnikání Pro Holky, expertkou na sociální média, tvorbu komunity, online marketing a především tou ženou, která s tebou na sociálních sítích sdílí spousty hodnotného obsahu zdarma! V rámci svých služeb pomáhám klientům s jejich komplexní marketingovou strategií, sociálními médii, tvorbou digitálních produktů, prodejními funnely a v neposlední řadě také s automatizovanými procesy, které ocení každý, ale doslova každý zaneprázdněný podnikatel. Během posledních dvou let jsem byla schopna přivést své online podnikání k 6místným příjmům, cestovat po světě a žít tak život, o kterém jsem vždy jen snila.

A to je přesně důvod, proč cítím obrovský závazek pomoci s tím samým i tobě! Mimo tento projekt také školím firmy, obchodní týmy a mluvím na stagi, kde inspiruji nejen svými zkušenostmi, know-how, ale také svým příběhem. Dále miluji osobní růst, jógu, cestování, dobré jídlo a jsem absolutně posedlá matchou, haha! Pokud to s tebou rezonuje, můžu ti slíbit, že jsi na tom nejlepším místě!

Poslechni si celý příběh

Markéta Baginská

Znamení:Vodnář Den narození:14
Ranní nápoj:Matcha Latte Cvičení:Jóga, HIIT
Absolutně miluju:Mrkváč! Bojím se:Plavání v oceánu
Dary:Mluvení a empatie Slabé stránky:Trpělivost
Oblíbená knížka:Marie Forleo, Všechno se dá vyřešit
Citát:
Buď si sama zvolíš cestu, kterou chceš jít, nebo ti ji zvolí někdo jiný.
Jedna věc, kterou o mě nevíš:
Profesionálně jsem sportovala a v roce 2015 běžela 24hodinový zimní ultramaraton!

S mým týmem jsem pomohla již řadě žen.
Dnes chceme pomoci i tobě!

Kontaktuj mě

Chceš, abych se zúčastnila tvého podcastu, akce, nebo máš zájem o propagaci produktů, či služeb? Vyplň tento formulář a poznejme se blíže!

Kdybych začínala úplně od začátku,
co bych udělala jinak?

Přehrát video

Nahlédni, co se děje za oponou

Spolupráce nad konkurencí

Cítíš, že máš této komunitě také co předat?

Tato komunita není jednoznačně jen o mě, ale primárně o tobě a dalších cíle vědomých ženách, které udělaly rozhodnutí růst nejen v podnikání, ale i osobním životě. Pokud cítíš, že máš této komunitěco předat, nebo máš nějaký nápad, co bys v rámci tohoto projektu ráda realizovala, dej mi o sobě skrz tento formulář vědět a můžeme se společně pobavit o nejrůznějších možnostech spolupráce!

Chci být součastí týmu!

Co již řekly o spolupráci

se mnou ostatní holky?

„Spousta žen začala s podnikáním proto, že někde uvnitř svého já cítily, že jsou zde pro něco více.“

Markét